VĒSTURE

logo
2008. un 2009.gadā gan limbažnieki, gan alojieši sanāca kopā kā domubiedri un partiju, kam pievienoties, izvēlējās gandrīz vai pēc izslēgšanas principa – skatījās, kuras ideoloģija tuvāka pašu uzskatiem, un vērtēja darbus.

Lai veidotu ciešāku saikni ar izvēlēto partiju, tika nolemts veidot partijas „Visu Latvijai! Limbažu nodaļu.

nodala2 (2)

nodala2 (1)

nodala3

2010.gada 28.martā Limbažu Bērnu bibliotēkā pulcējās interesenti, lai dibinātu partijas Visu Latvijai! Limbažu nodaļu. Par nodaļas vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēts Limbažu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Rožkalns, par viņa vietniekiem – Jānis Zariņš (Limbažos) un Baiba Siktāre (Alojā). Toreiz Limbažu novadā partijai bija 9 biedri un arī aptuveni 20 atbalstītāju, kas iesaistījās Visu Latvijai! aktivitātēs. Atbalstīt līdzīgi domājošos bija ieradušies arī jaunieši no Nacionālistu kluba Limbažu nodaļas.

2011.gada 4.aprīlī notika partijas „Visu Latvijai! Limbažu nodaļas kopsapulce, lai kopīgi atskatītos uz darba rezultātiem, ieskicētu nodaļas tuvākos nākotnes plānus, kā arī ievēlētu jaunu partijas Visu Latvijai! Limbažu nodaļas vadītāju. Par nodaļas vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēta Limbažu Bērnu bibliotēkas bibliogrāfe Ilze Dzintare, par viņas vietniekiem Gints Rožkalns un Jānis Zariņš.

2012.gada 18.martā Limbažu novada domes mazajā zālē notika partijas „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Limbažu nodaļas un partijas „Visu Latvijai! Limbažu nodaļas apvienošanās kopsapulce. Klātesošie biedri, atbalstītāji un partijas „Visu Latvijai! Valdes loceklis Jānis Dombrava lēma par Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Limbažu nodaļas izveidi. Tā patlaban sastāv no abu partiju biedriem, kuri ir Limbažu novadā. Par Nacionālās apvienības Limbažu nodaļas vadītāju ievēlēja Ilzi Dzintari, vietniekiem – Jāni Zariņu (Limbaži) un Māri Možvillo (Aloja). Šobrīd nodaļa sastāv no 19 biedriem un vairākiem atbalstītājiem. Nodaļai veidojas cieša sadarbība ar organizāciju „Daugavas Vanagi Latvijā” Limbažu nodaļu. Ir izveidota tīmekļa vietne http://limbazniekiem.lv/ un twitter konts https://twitter.com/Limbazniekiem Joprojām aicinām pievienoties mūsu nodaļai un kļūt par atbalstītāju vai biedru, kā arī sekot līdzi mūsu aktivitātēm un jaunumiem.

2013.gadā aprit 3 gadi, kopš Limbažos darbojas partijas Visu Latvijai! nodaļa, bet NA nodaļa varēs atzīmēt pirmā gada jubileju. Tā ir veidojusies, augusi un turpinājusi savu darbu, klāt nākuši jauni domubiedri un atbalstītāji. 2013.gada februārī nodaļai izveidots savs logo.  Pašvaldību vēlēšanās 1.jūnijā par Limbažu novada domes deputātu kļuva Limbažu muzeja speciālists Gundars Plešs (Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”).

Limbažu novada domes deputāts Gundars Plešs pieņem iedzīvotājus saskaņojot vietu un laiku pa tālruni: 28622379

Deputāts G.PLEŠS  strādā 3 komitejās:

  • Teritorijas attīstības komitejā;
  • Sociālo un veselības jautājumu komitejā;
  • Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā.

2013.gada 10.oktobrī notika Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Limbažu nodaļas biedru kopsapulce, kurā tika pārvēlēts nodaļas vadītājs un vietnieks.  Pēc Statūtiem nodaļu vada nodaļas vadītājs, kuru uz gadu no sava vidus ievēl nodaļas balsstiesīgie biedri, par ievēlēto nodaļas vadītāju paziņojot Valdei. Kopsapulcē reģistrējās 10 nodaļas biedri un 1 atbalstītājs. Līdz ar to nepieciešamais kopsapulces dalībnieku skaits bija pietiekams, lai tā būtu tiesīga lemt. Patlaban nodaļā darbojas 21 biedrs.

Viens no sapulces darba kārtības jautājumiem bija nodaļas vadītājas I.Dzintares un līdzšinējā vietnieka J.Zariņa  atskaite par darbu 2012. un 2013.gadā.

Kopsapulces laikā tika lemts, ka turpmāk nodaļu vadīs līdzšinējā vadītāja Ilze Dzintare. Par nodaļas vadītājas vietnieku tika ievēlēts Gunārs Grīnbergs.

Ilze Dzintare
Limbažu nodaļas vadītāja
Tālr.:  29262720
E-pasts: dzintarei@gmail.com

Gunārs Grīnbergs
Limbažu nodaļas vadītājas vietnieks
Tālr.: 29492247
E-pasts: gunars-g@inbox.lv

Kopsapulces noslēgumā notika iekšēja diskusija par turpmāko darbu, dažādiem aktuāliem jautājumiem un nākotnes plāniem.

Ja Tavi uzskati sakrīt ar “Visu Latvijai!” uzskatiem, tad aicinām pievienoties. Neskaidrību gadījumā jautā mums.

Ilze Dzintare
NA „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Limbažu nodaļas vadītāja