LATVIJA UN LIMBAŽI VAR LEPOTIES AR ŠĀDIEM CILVĒKIEM

26. maijā Limbažos Daugavas Vanagi Latvijā Limbažu nodaļa organizēja kārtējo tikšanos projektā “Mūsu ceļš uz Latvijas simtgadi”. Šoreiz pasākuma viesis – limbažnieks, dejas izrādes “No zobena saule lēca” idejas autors Edžus Arums. Pasākums notika ar Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu.

EDŽUS ARUMS: Nebaidieties sapņot, nebaidieties ķerties klāt pie lietām, kurām cilvēki saka, ka tas nav iespējams. Spītējaties pretī un sakiet, ka tas ir iespējams. Ir jācīnās, un šis stāsts ir par ambīcijām. Tas nenozīmē būt labākam par citiem, vai kādam kaut ko pierādīt, bet būt īstam, izdarīt tā kā tev patīk.


EDŽUS ARUMS: Šis stāsts ir par to, ka ir jāmāk izmantot labākais no visiem pieejamajiem resursiem. Nav jābaidās no lielām izmaksām, lieliem uzvārdiem un lieliem darbiem. Ir jāizmanto maksimāli iespējamais labākais resurss kāds ir pieejams. Ja tu veido horeogrāfiju Latvijā, tad ņem dārgāko horeogrāfu, ņem dārgāko skaņu un gaismu, un labāko režisoru! Strādā ar labāko kolektīvu „Katvari” un esi no labākās pilsētas Limbažiem.


EDŽUS ARUMS: Stāsts bija par spītību un šķēršļiem, kas iedeva pareizo ceļu.

Plašāk par tikšanās laikā runāto lasiet nākamnedēļ www.limbazniekiem.lv

Vairāk par projektu: Tā Top No Zobena Saule Lēca

Pasākuma noslēgumā bija patiess prieks dzirdēt ilggadējas deju skolotājas Taisas Arumas ieceri veidot grāmatu KATVARI PA VARAVĪKSNES TILTU. Atsauksimies viņas aicinājumam uzrakstīt savas atmiņas par darbošanos VARAVĪKSNĒ un KATVARI!

Atmiņas sūtiet – taisa.aruma@limbazi.lv

Ilze DZINTARE
Daugavas Vanagi Latvijā Limbažu nodaļas pārstāve
Nacionālā apvienība “Visu Latvijai” – “Tēvzemei un brīvībai/ LNNK” Limbažu nodaļas vadītāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.