Ilze Dzintare: 3. jūnijā vēlēsim JAUNO LIMBAŽU NOVADA DOMI

Nu jau labu laiku daudzu partiju priekšvēlēšanu kampaņa rit savu gaitu un uzņem apgriezienus. Tajā pašā laikā viena sabiedrības daļa atbalsta esošo, ierasto kārtību pašvaldības sistēmā, citi vēlas redzēt pārmaiņas. Es piederu pie tiem, kas vēlas darīt pārmaiņas – godīgas, pārdomātas, izsvērtas, analizētas, ekonomiski pamatotas, sabiedrībā izrunātas, pašvaldības iestādēs akceptējošas.

Ir jādod signāls – tā turpmāk dzīvot nedrīkst, lai tālākais nepārvēršas farsā. 2013. gadā pēc pašvaldību vēlēšanām viena daļa partiju sarakstos esošie cilvēki steigā ieguva jaunus amatus, laimes meklētāju pulciņš novada politiskajā dzīvē ienesa vēl lielāku bezgaumību. Tagad, protams, viņi par to ir aizmirsuši un sludina jaunas patiesības!

Esmu PAR konkurētspējīgām algām kultūras darbiniekiem, pedagogiem un citu nozaru pārstāvjiem! Ar Nacionālās apvienības “Visu Latvijai” – “Tēvzemei un brīvībai/ LNNK” atbalstu tika palielinātas algas kultūras nozarē strādājošajiem valsts iestādēs. Būtiski jāceļ darba samaksa arī Limbažu novadā minētās nozares pārstāvjiem, kuri saņem nepieklājīgi zemu atalgojumu.

Darāmā ir daudz, taču šobrīd aicinu ikvienu izmantot savas pilsoņa tiesības un reizi četros gados ievēlēt jauno domi, jo tieši tagad, 3. jūnijā atbildība gulstas uz vēlētāju pleciem. Izmantojiet to! Ticiet tam, ka mēs neesam nolemti dzīvei mūžīgā nabadzībā, haosā, nepārdomātās reformās, neefektīvu līdzekļu izlietojumā. Pienāks mums tie laiki, ko citas tautas tagad redz.

IZDARIET SAVU PILSOŅA IZVĒLI 3. JŪNIJĀ!

Ilze DZINTARE
Nacionālā apvienība “Visu Latvijai” – “Tēvzemei un brīvībai/ LNNK” Limbažu nodaļas vadītāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.